www.cvonline.hu

Pályakezdő Könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2012.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.29.
Hirdetés azonosító: 419981
lejárt

Pályakezdő könyvelő munkatársat keres a világ egyik legjelentősebb nemzetközi gyógyszeripari cége. Iparágában kiemelkedően elismert ügyfelünk a világ minden táján rendelkezik értékesítési, gyártási, kutatási, fejlesztési és elosztó központokkal. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új, a szakmája iránt elhivatott, nemzetközi környezetben is jól teljesítő munkatársat a fent említett pozícióba.

Belvárosi irodájukban a Pályakezdő könyvelő legfontosabb feladatai:

- Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartásának folyamatos vezetése, értékcsökkenés elszámolása
- A főkönyvelő irányítása alatt teljes körű könyvelési feladatok ellátása
- Aktív részvétel a havi és év végi zárásokban, illetve az év végi beszámoló készítésében
- Bejövő, kimenő és főkönyvi számlák egyeztetése, rögzítése az SAP rendszerben
- Éves és évközi beszámolók, adóbevallások elkészítése

Folyamatosan bővülő, energikus, piacvezető partnerünk olyan munkatárs jelentkezését várja az európai üzleti szolgáltató központjába (SSC, BSC), aki rendelkezik pénzügy, számvitel, kontrolling vagy közgazdász diplomával vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettséggel, folyékony ANGOL és Olasz vagy Spanyol vagy Francia vagy Német vagy Orosz nyelvtudással, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel, a határidő tartására való maximális odafigyeléssel. Fontos, az alapfokú elméleti számviteli tudás és érdeklődés. Egyaránt várunk számviteli érdeklődésű frissdiplomás jelentkezőket, és 1-3 év tapasztalattal rendelkező szakembereket.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, töltse fel angol nyelvű szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül.

Munkavégzés helye: Budapest