www.cvonline.hu
Oracle DBA (németül beszélő)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.08.10.
Jelentkezési határidő: 2012.08.16.
Hirdetés azonosító: 396098
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bluebird International Zrt.Megbízónk a világ egyik vezető telekommunikációs vállalatának magyar leányvállalata. Számukra keresünk új munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Különböző verziójú Oracle adatbázisok üzemeltetése Unix és Windows platformon
  • Adatbázisok telepítése, karbantartása, adminisztrációja, hangolása
  • Backup&recovery feladatok elvégzése RMAN-nal
  • Együttműködés a német kollégákkal

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú (IT) diploma vagy több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Német nyelv legalább középfokú ismeret
  • Oracle Certified Professional Database Administrator certifikáció, vagy annak megfelelő, valamely Oracle adatbázis verzió (9i - 11g) adminisztrálása során szerzett szakmai tapasztalat
  • Unix/Linux és Windows operációs rendszerek ismerete
  • Szerver/kliens/hálózat architektúra, adatbázis rendszerek ismerete.

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • RMAN, Veritas Netbackup és/vagy Legato Networker backup technológiák használatának ismerete
  • Oracle RAC, illetve Data Guard rendszerek üzemeltetésben szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet, részvétel nemzetközi projektekben

Bluebird International Zrt.

Kategória
IT / Informatika
Régió