www.cvonline.hu

OPERATÍV MENEDZSER (5727_3)

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Elvárások
•Felsőfokú végzettség (Orvostudományi, Vegyész, Kémikus, Fizikus, Mérnöki)
•Legalább 3-5 éves tapasztalat kis-közepes vállalat operatív vezetőjeként
•Folyékony angol nyelvtudás

Előny:
•Pénzügy, adózás, adminisztrációs, pályázati tapasztalat
•Biotechnológiai fejlesztésekben való jártasság
•Onkológiai területen történő fejlesztésben részvétel

Munkavégzés hely:
•Hajdú-Bihar megye

•magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal regisztárció után a Link megjelenítése honlapon keresztül várjuk pozíció és bérigény megjelölésével

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator