www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • A hirdetés 625 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Alap- és kiegészítő anyagok, valamint szolgáltatások beszerzése
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • Megrendelések nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Igénylő területekkel együttműködés
  • Beszerzéshez kapcsolódó nyilvántartások, jelentések, elemzések készítése
  • Potenciális beszállítók keresése
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • 2-3 éves, ipari területen szerzett beszerzési gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Nagyfokú önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló tárgyaló-, és kommunikációs készség
  • Oracle ismeret előny

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz
A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol