Nyomdaipari szoftveres megoldásokat támogató gyakornoki - Diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 957948

Feladatok:
  • Szoftveres megoldásaink telepítése, tesztelés, ellenőrzése
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai/műszaki folyamatban lévő tanulmányok,
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Programozási jártasság,
  • Középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Gyakornoki fizetést,
  • Multinacionális környezetet
  • 1 éves gyakornoki program
  • Új technológiák megismerése.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő:
  • Heti minimum 20 óra rugalmas időbeosztásban
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.
E-mailed tárgya legyen