www.cvonline.hu

nyomdai értékesítő (EA-5145)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.06.24.
Hirdetés azonosító: 358420
lejárt

Egy nyomdaipari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

- Partnerkeresés - Cold-call-tól a szerződéskötésig;
- Bemutakozók tartása;
- Partnerekkel kapcsolattartás;
- Online és offline marketing megszervezése.

Elvárás:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
- Felsőfokú végzettség előnyt jelent;
- Nyomdaipari alapismeretek;
- Jogosítvány;
- Teljes MS Office ismerete, kapcsolódó alapismeretek;
- Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk stabil munkalehetőséget kínál.

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye