www.cvonline.hu

NPI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 430696

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics Tabon lévő telephelyére csapatunk bővítése érdekében keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

NPI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Új projectek előkészítési, bevezetési munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, együttműködés a külső project/program vezetőkkel
  • A folyamat és termék FMEA tervek végrehajtásának ellenőrzése
  • A mile-stone (release) megbeszélések szervezése, koordinálása
  • A project team tagok projecttel kapcsolatos munkájának koordinálása
  • Ajánlatok és szerződések elkészítésében együttműködés
  • A műszaki változtatások jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése
  • Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • A biztonságtechnikai előírások betartásának ellenőrzése
  • Termékspecifikus approbációk megszerzéséhez szükséges folyamatok felállítása, tanusíttatása és kapcsolattartás az auditáló szervezetekkel
  • Termékek kiszállításra való felszabadítása, az ellenőrzési és vizsgálati folyamatok követése a vevők követelményei szerint a tömeggyártási felszabadításig
  • A kiszállítandó termékek minőségének ellenőriztetése a tömeggyártási felszabadításig
  • Új munkatársak képzési szükségletének meghatározása, tevékeny részvétel belső oktatásokban
  • A területhez kapcsolódó dokumentumok készítése illetve jóváhagyása
  • Az adott munkakör betöltéséhez szükséges képzések és erőforrások biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit Kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezetben
  • Folyamatos tanulási, és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, és juttatási csomag

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

 My Carrier. My Team. Flextronics.