www.cvonline.hu

Norvég nyelvű pénzügyi munkatárs

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi pénzügyi szolgáltató-központ.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Számviteli folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal norvég és angol nyelven,
  • Különböző AP tranzakciók feldolgozása, problémák feltárása,
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel
  • Egyéb pénzügyi tevékenységek ellátása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, nem csak számviteli vonalon
  • Felsőfokú angol ÉS erős középfokú norvég nyelvtudás,
  • Erős analitikus és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny.
Egyéb információ:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások,
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram,
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest