www.cvonline.hu

Német/francia/olasz pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 1038 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:

Megbízónk egy nemzetközi pénzügyi szolgáltató-központ.

Munkavégzés helye:
Budapest

 Feladatok:

  • Számviteli folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal német/francia/olasz és angol nyelven,
  • Különböző AP tranzakciók feldolgozása, problémák feltárása,
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel
  • Egyéb pénzügyi tevékenységek ellátása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli vagy egyéb releváns területen,
  • Felsőfokú angol és erős középfokú nyelvtudás az alábbi nyelvek egyikén:
    • német
    • francia
    • olasz
  • Pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat előny,
  • Erős analitikus és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny.

Egyéb információ:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások,
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram,
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely.
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő