www.cvonline.hu
Németes Mainframe Alkalmazás Adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 520195
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •  Incidens, probléma és change management a TSI   folyamatoknak megfelelően
  •  Alkalmazásfüggetlen ügyféltámogatás (security,   fájlkezelés, fájltranfszer)
  •  Batch jobok tervezése, implementálása
  •  IDMS és/vagy DB2 applikáció adatbázisok karbantartása,   implementálása
  • Batch jobok és   online komponensek monitorozása és hibakezelése (IDMS, DB2, MQS, CICS, WAS)
  • Standard   folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, végrehajtása, illetve   karbantartása az optimális applikáció szervizhez
  •  Üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása

Elvárások

  • Felsőfokú   informatikai végzettség
  •  3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  •  Felsőfokú német nyelvtudás
  •  Alap z/OS rendszer és subsystem ismeretek
  •  Széleskörű TSO, ISPF, JCL tudás
  •  Alapszintű job betervező rendszerismeret
  •  Alapszintű programozási ismeretek REXX, illetve SLIST   területen

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban (Link megjelenítése)

Munkavégzés helye

Budapest, Infopark

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd   el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:71486

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió