www.cvonline.hu

Német nyelvű vevőszolgálati előadó

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 35 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég. A Sapa Székesfehérvár közel 1000 fős létszámmal alumínium sajtolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik, valamint ezen a telephelyen működteti Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás német nyelven
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki)
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office), haladó szintű MS Excel ismeret
  • Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Fényképes magyar és idegennyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: Link megjelenítése    Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót. Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Mérnök / Műszaki, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár