www.cvonline.hu

Nehézgépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 402365

Feladatok:

-          Beérkező termékek szállításának bonyolítása a logisztikai vezető irányítása alatt

-          Raktáron belüli gabonamozgatás nehézgéppel

-          Közvetlen felettes utasításainak betartása

Elvárások:

-          Minimum Szakmunkás végzettség

-          Nehézgépkezelő jogosítvány

-          Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat elengedhetetlen

-          Jó szervező – és rendszerező képesség

-          Precíz és gyors munkavégzés

-          Több műszak vállalása

Munkavégzés helye: Foktő (Bács-Kiskun megye)

Kezdés: Megegyezés szerint

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

vagy a 20/665 5279 számon.