www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Amennyiben szeretne egy nemzetközi tulajdonú, a világ vezető logisztikai szolgáltató vállalatának munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk a szállítmányozási és logisztikai szolgáltatások teljes palettáját kínálja ügyfeleinek. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Feladatok

  • Irányítása alá tartozó logisztikai ellátó terület működésének biztosítása
  • A logisztikai szolgáltatói háttér folyamatainak betartatása
  • A szolgáltatás teljesítése során fellépő problémák megoldása
  • Kb. 80 munkatárs operatív irányítása
  • Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete
  • Információadás a menedzsment részére
  • A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása
  • A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel

Elvárás

  • Termelés ellátásban szerzett gyakorlat
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Német nyelv legalább társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kétműszakos munkarendre való hajlandóság
  • Megbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenség
  • Problémamegoldó-képesség
  • Határozott fellépés
  • Autóipari területen, ill. logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Targoncavezetői engedély megléte előny

Amit nyújtunk

  • Kiugró szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi fizetés
  • Világszínvonalú munkakörnyezet
  • Magasan képzett szakmai csapat
Munkavégzés helye Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét