Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MŰSZAKI MUNKATÁRS

Budapesti Elektromos Mûvek Nyrt./ELMÛ Nyrt.-MŰSZAKI MUNKATÁRS
Hozzáadva 2012.07.03.
Hirdetés azonosító: 414730
lejárt

Az ELMű-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Hivatkozási szám: 38/2012

Feladatok:

  • a Társaságcsoport ügyfélszolgálatot támogató távközlési rendszereinek üzemeltetése
  • kapcsolattartás a távközlési berendezések fejlesztőivel és szállítóival
  • üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása
  • diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, kiértékelése és dokumentálása
  • üzemzavar megelőzés, elhárítás
  • üzemeltetett eszközök minősítése, karbantartási és rekonstrukciós igények megfogalmazása,
  • továbbítása éves tervjavaslat formájában
  • szerződések, ajánlatkérések műszaki előkészítése
  • technológiai célú tárgyi eszközök és egyéb tárgyi eszközök műszaki paramétereinek
  • meghatározása
  • az új létesítményekre, valamint a bővítési és rekonstrukciós munkákra készült tanulmányok és
  • tervek véleményezése
  • üzembe helyezésekben és üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
  • szakmai projektekben való részvétel

Elvárások:

  • villamosmérnöki diploma (távközlési, informatikai szakirány előnyt jelent)
  • call center technológiák ismerete
  • IP, VoIP technológiák ismerete
  • Nortel telefonközpontok, Cisco hálózati eszközök ismerete, Cisco CCNA végzettség előny
  • MS Office haladó felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rendszerszemlélet
  • precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • gyakorlati érzék, gyakorlatias szemlélet
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2012. 06. 30.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az
alábbi linken.

Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése