www.cvonline.hu

MŰSZAKI MUNKATÁRS

Az ELMű-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Hivatkozási szám: 38/2012

Feladatok:

  • a Társaságcsoport ügyfélszolgálatot támogató távközlési rendszereinek üzemeltetése
  • kapcsolattartás a távközlési berendezések fejlesztőivel és szállítóival
  • üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása
  • diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, kiértékelése és dokumentálása
  • üzemzavar megelőzés, elhárítás
  • üzemeltetett eszközök minősítése, karbantartási és rekonstrukciós igények megfogalmazása,
  • továbbítása éves tervjavaslat formájában
  • szerződések, ajánlatkérések műszaki előkészítése
  • technológiai célú tárgyi eszközök és egyéb tárgyi eszközök műszaki paramétereinek
  • meghatározása
  • az új létesítményekre, valamint a bővítési és rekonstrukciós munkákra készült tanulmányok és
  • tervek véleményezése
  • üzembe helyezésekben és üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
  • szakmai projektekben való részvétel

Elvárások:

  • villamosmérnöki diploma (távközlési, informatikai szakirány előnyt jelent)
  • call center technológiák ismerete
  • IP, VoIP technológiák ismerete
  • Nortel telefonközpontok, Cisco hálózati eszközök ismerete, Cisco CCNA végzettség előny
  • MS Office haladó felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rendszerszemlélet
  • precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • gyakorlati érzék, gyakorlatias szemlélet
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2012. 06. 30.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az
alábbi linken.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest