www.cvonline.hu

Műszaki ingatlan manager

  • A hirdetés 1783 napja lejárt

International Leasing – Global Business – Local Success

Az UniCredit Leasing Hungary

munkatársat keres

munkakörbe.

(Ref.: mim/2012)

 A munkatárs feladatai:

  • Másodlagos hasznosíthatóság vizsgálata, ingatlanok újra hasznosítási koncepcióinak kidolgozása
  • A cégcsoport ingatlanállományának naprakész adatkezelése és értékbecslése
  • Épületek üzemeltetési, és karbantartási szerződésekből adódó feladatok koordinálása, végrehajtása, műszaki tanácsadás, valamint a beruházásokhoz kapcsolódó szerződések kidolgozása
  • Cégcsoport tulajdonában lévő épületek állapotának időszakos ellenőrzése a felújítások, javítások műszaki felügyelete
  • A könyvvizsgálat részére szükséges értékelési bizonyítványok elkészíttetéséhez szükséges műszaki dokumentációk beszerzése és a külsős értékbecslők munkájának segítése és felügyelete
  • A társaság tulajdonában lévő műszaki dokumentációk rendezése, nyilvántartása.

Amit a jelentkezőtől elvárunk:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (építő- vagy építészmérnöki)
  • ingatan értékbecslő jogosultság (min. OKJ végzettség; EUFIM, vagy egyéb felsőfokú értékbecslői jogosultság előny)
  • Nemzetközi ingatlanügynökségnél szerzett értékesítési és értékbecslői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Magasépítési műszaki ellenőri jogosultság előny.

 Amit kínálunk:

  • Változatos munka; színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus szervezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség közép- és hosszútávon, dinamikusan fejlődő nemzetközi üzleti környezetben

Kérjük, hogy fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát – a levél tárgyában a megadott referenciaszám feltűntetésével (Ref.: mim/2012) - a E-mail cím megjelenítése címre 2012. július 08-ig szíveskedjen eljuttatni!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő