www.cvonline.hu

Munkajogász

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 409618

A Prohumán 2004 Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú HR szolgáltató. Ezúttal saját csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Munkajogász

Feladatok:

  • A Prohome Cégcsoport munkajogi területet érintő feladatainak ellátása,
  • A vállalat jogszabályi megfelelésének biztosítása,
  • Belső ellenőrzési folyamat koordinációja,
  • Munkaszerződések, munkajogi szabályzatok, dokumentáció készítése, módosítása, szükség esetén, angol nyelven is,
  • Törvényi változások nyomon követése, jogszabálykutatás,
  • Általános munkajogi tanácsadás,
  • Önálló kapcsolattartás ügyfelekkel, hivatalos szervekkel.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség, illetve jogi szakvizsga elvárás,
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat, vagy minimum 2 év gyakorlat jogi végzettséghez kötött munkakörben, munkajogi területen,
  • Atipikus foglalkoztatás jogi szabályozásának ismerete,
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Munkajogi szakjogász képesítés,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Nemzetközi munkajog ismerete (EU).

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes feladatok, fejlődési lehetőség,
  • Stabil céges háttér, alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű szerződés.

Munkavégzés helye:

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.