www.cvonline.hu

Munkaegészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 1106 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős bővülés előtt áll a következő évben

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Feladatok:

  • A munka és tűzvédelmi járőrök munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal
  • Munkatársak egészségügyi alkalmasságának nyomon követése
  • Az egészségkárosító expozíciók feltárása
  • Vészhelyzeti terv megalkotása, kockázatelemzése, rendszeres felülvizsgálata
  • EHS oktatások szervezése, megtartása
  • Az osztály éves költségvetésének megtervezése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy természettudományos végzettség
  • Szakirányú, néhány éves gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvtudás (minimum középfokon)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, következetes, szabálykövető és stressztűrő személyiség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás

Helyek Dunaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő