Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Multilingual Customer Service Representative

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.26.
Jelentkezési határidő: 2013.02.14.
Hirdetés azonosító: 433237
lejárt

Are you looking for an interesting, dynamic position?
Would you like to use your language skills daily?

If yes, this might be the right opportunity for you!
We are looking for candidates for our multinational partner companies.

English AND one of the following languages are requiered:
Dutch
German
French
Italian
Norwegian

Feladatok:

- Provide responsive support by engaging and responding to customer issues presented via all support channels;
- Ensure timely and accurate resolution of requests
- Understand the business impact of all customer needs in order to appropriately prioritize the different issues.
- Ensure appropriate escalation of issues to other parties if necessary
- Work closely with different teams abroad

Elvárások:

- Fluent, active English AND one of the following languages:
Dutch
German
French
Norwegian
Italian

- Excellent communication skills
- Customer-focused approach
- Strong problem solving skills
- Relevant experience is an advantage but fresh graduates are also welcome

Amit kínálunk:

- Stability of a multinational ompany
- Centrally located, modern office
- Competitive salary and benefits

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/19079-multilingual-customer-service-representative/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),433237);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése