www.cvonline.hu

MS DYNAMICS AX FUNCTIONAL SUPPORT SPECIALIST FOR FINANCE

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 511037

Link megjelenítéseimages/editor/1333624049.jpg" border="0" width="302" height="200" />

Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, üzemei 16 országban találhatók, melyekben több mint 10000 dolgozót foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legnagyobb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Adminisztrációs Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások bővítéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • MS Dynamics AX rendszerek működtetése, fejlesztése, különös tekintettel a pénzügyi modulra, és az üzleti igényeknek megfelelő specifikálásra
  • A rendszer felhasználóinak folyamatos és teljes körű támogatása, riportok készítése az anyavállalat felé, koordináció, a nemzetközi fejlesztésekben való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Dynamics AX 2009 - készségszintű ismerete, komoly felhasználói jártasság, különös tekintettel a pénzügyi modulok működésére, (további modulok ismerete előny) és alapszintű lekérdezési ismeret
  • Stabil kommunikáció képes angol nyelvtudás, a szaknyelv alapos ismerete
  • Tapasztalat a felhasználói problémák feltárása, megoldása területén

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kihívást és fejlődést biztosító feladatok, dinamikusan növekvő multikulturális környezetben
  • Nemzetközi arányokban is versenyképes kereset, megalapozott juttatási csomag

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MS DYNAMICS AX FUNCTIONAL SUPPORT SPECIALIST FOR FINANCE, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése

Kategória

IT / Informatika

Régió

Fejér