www.cvonline.hu

Mosoda

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.08.30.
Hirdetés azonosító: 282590
lejárt

Munkaidő: , Órabér: 0

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkaidő: egész évben két műszakban, napi 8 órában végezhető, hétfőtől péntekig: 5:45-13:45 és 13:45-21:45.
  • Órabér: bruttó 564 Ft/óra
  • Feladatok: a mosodai dolgozók munkájának segítése, ruhák válogatása, kimosott ruhák szárításra való előkészítése, hajtogatás, vállfázás.
  • Elvárás: Nappali tagozatos hallgatói jogviszony.
  • érvényes tüdőszűrő
  • háziorvosi alkalmassági vizsgálat
  • Jelentkezni: személyesen, irodánkban lehetséges: 4026 Debrecen, Mester u. 1. 2/12.

    További információ, jelentkezés

    Egyéb hasonló állások Önnek
    Marketing gyakornok szerb nyelvtudással

    Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzker...

    Könyvelő gyakornok

    Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk kön...

    Áruházi adminisztráció

    Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk ors...