x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
Hozzáadva 2012.07.30.
Hirdetés azonosító: 401815
lejárt

Nemzetközi dinamikusan fejlődő elektronikai gyártó partnercégünk számára keresünk

Feladatok:

  • gyártási folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • a minőségügyi rendszer folyamatos karbantartása és fejlesztése
  • projektek során a minőségügyi tervek elkészítése
  • kimutatások, intézkedési tervek készítése
  • részvétel új projektek bevezetésében, minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete
  • auditok lefolytatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minőségügyi alapismeretek, minőségügyi szabványok ismerete
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS word, excel, power point,
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • 8D gyakorlati ismerete
  • auditok során szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Tatabánya

Kategória
Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Tatabánya

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése