www.cvonline.hu

Minőségtervező mérnök

  • A hirdetés 1192 napja lejárt
48569-Minőségtervező mérnökLink megjelenítése">

Ügyfelünk egy világméretű konszern, amely 5 kontinens 25 országában működik és leányvállalatain keresztül több, mint 60 telephellyel tart fenn üzleti kapcsolatot.

A budapesti közlekedés-biztonságtechnikai üzem számára keresünk

MINŐSÉGTERVEZŐ MÉRNÖK

pozícióba munkatársat.

Feladatok:
  • Minőségi reklamációk kezelése, problémák megoldása;
  • FMEA és Poka-Yoke eszközök kidolgozásában való részvétel;
  • Együttműködés a minőségre kritikus jellemzők (CTQ-k) kidolgozásában;
  • Műveleti utasítások, "standard work" kidolgozása;
  • Részvétel a kompetenciaközpont minőségfejlesztési projektjeiben;
  • Minőségszervezet és a vállalat érdekeinek képviselete, gyáron, cégcsoporton belül, vevőknél és beszállítóknál.
Elvárások:
  • Mérnöki tapasztalat;
  • Minőségügyi tapasztalat;
  • Projektvezetési tapasztalat;
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete: 8D problémamegoldás, FMEA, minőségtervezés;
  • Folyékony angol nyelvi kommunikáció szóban és írásban;
  • Csapatjátékos.
Előny:
  • Német nyelvi kommunikáció.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 48.569-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki