www.cvonline.hu

Minőségirányítási megbízott

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 372656

Külföldi tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező autóipari beszállító cég. Heves megyében található üzemükbe keresünk számukra munkatársat.

Feladatok:
  • Autóipari termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig,
  • Beszállítókkal, vevőkkel, ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás,
  • Vevői reklamációkezelés,
  • Belső minőségügyi szabályok betartásának biztosítása,
  • A termelési folyamatok minőségügyi szempontokból történő ellenőrzése,
  • Minőségellenőrzések és mérések végrehajtása, statisztikai eszközök használata,
  • Fejlesztési irányelvek meghatározása elemzéseken, ügyfél reklamációkon, belső auditokon keresztül,
  • ISO TS 16949 folyamatok fenntartása Gyöngyösön,
  • ISO 9001 minőségbiztosítási rendszer fenntartása Budapesten, mérőműszerek hitelesítése.
Elvárások:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen,
  • Megbízható számítógépes ismeret (Excel, Word
Amit kínálunk:
  • Stabil céges háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • bejárási és/vagy albérlet támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyöngyös