www.cvonline.hu

Minőségirányítási asszisztens (mérnök)

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:Bóly Zrt.

Közvetlen felettes:minőségírányítási vezető

Terület:minőségírányítási vezető

Munkavégzés helye:Bóly

Munkakör célja

A Bonafarm Mezőgazdasági Csoport minőségügyi rendszereinek működtetése, azok folyamatos fejlesztése.

Felelősségi körök

  • a BONAFARM cégcsoport minőségstratégiájának megvalósítását támogató minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszerek (ISO 9001 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer és takarmány- élelmiszerbiztonsági HACCP rendszerek) folyamatos fejlesztésére javaslattétel, illetve azok megvalósításában való közreműködés
  • folyamatok szabályozása
  • belső, külső auditok végrehajtása
  • a minőségügyi rendszerek dokumentációjának karbantartása
  • reklamációk, nem megfelelőségek kezelése
  • kapcsolattartás a csoport ágazataival.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • szakirányú egyetemi végzettség (agrármérnök, vegyészmérnök, élelmiszeripari mérnök)
  • minőségmenedzsment ismeretek
  • minimum 2 év agráriumban, vagy élelmiszeriparban szerzett minőségügyi tapasztalat (rendszerépítés, működtetés, fejlesztés)
  • auditori képesítés és gyakorlat
  • középfokú angol nyelvismeret
  • multinacionális cégnél hasonló munkakörben szerezett tapasztalat előnyt jelent
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő