x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Minőségellenőrzési technikus

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Elvárások:

  • Érettségi / technikus végzettség,
  • sorozatgyártásban, minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat,
  • vizuális, dimenzionális és funkcionális mérések végzésében szerzett gyakorlat,
  • felelősségvállalás, önállóság, rugalmasság,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Feladatok:

  • A kiszállított termék minőségének biztosítása laboratóriumi végellenőrzéssel, illetve gyártás közbeni termékauditokkal.
  • Végellenőrzéshez szükséges mintavételezés elvégzése a termelésben.
  • A termékek és az alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel.
  • Fizikai hibakatalógus karbantartása.
  • A külső laboratóriumok, mint például mikrobiológiai/kémiai laboratóriumok mintázásának támogatása.
  • Beérkező minőségügyi jegyzőkönyvek átvizsgálása.
  • A jegyzőkönyvek és dokumentumok átvizsgálása.
  • Új belépők képzése, támogatása.
  • A minőségellenőrök napi munkájának támogatása.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése