www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési technikus

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2012.10.28.
Hirdetés azonosító: 399314

Elvárások:

  • Érettségi / technikus végzettség,
  • sorozatgyártásban, minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat,
  • vizuális, dimenzionális és funkcionális mérések végzésében szerzett gyakorlat,
  • felelősségvállalás, önállóság, rugalmasság,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Feladatok:

  • A kiszállított termék minőségének biztosítása laboratóriumi végellenőrzéssel, illetve gyártás közbeni termékauditokkal.
  • Végellenőrzéshez szükséges mintavételezés elvégzése a termelésben.
  • A termékek és az alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel.
  • Fizikai hibakatalógus karbantartása.
  • A külső laboratóriumok, mint például mikrobiológiai/kémiai laboratóriumok mintázásának támogatása.
  • Beérkező minőségügyi jegyzőkönyvek átvizsgálása.
  • A jegyzőkönyvek és dokumentumok átvizsgálása.
  • Új belépők képzése, támogatása.
  • A minőségellenőrök napi munkájának támogatása.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő