www.cvonline.hu

Minőségellenőr (felsőfokú műszaki végzettséggel)

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója,

fémipari megmunkálással foglalkozó Heves megyei partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Feladatok:

  • Élhajlítással, lézervágással, hegesztéssel, kötőelem sajtolással készült Első minta ellenőrzése, gyártás engedélyezése, dokumentálása (kis darabszámoknál utólagos ellenőrzéssel is)

  • Gyártásközi ellenőrzési utasítás (méretek és gyakoriság meghatározása) kiadása írásban

  • Gyártásközi szúrópróbaszerű ellenőrzés és annak dokumentálása (műszakonként min. 1-szer termékenként)

  • Végellenőrzés és annak dokumentálása

  • Mérőeszközök nyilvántartása, karbantartása, kalibrálása, cseréje, újak beszerzése

  • Bejövő áru (alapanyag, bérmunkás áru) ellenőrzése, dokumentálása

  • Selejtek keletkezésének nyomon követése, kiértékelése, elhelyezése

  • Sok selejt esetén jelentés üzemvezetőnek

  • Kapcsolattartás megrendelővel minőségügyi kérdésekben, esetleges módosítások leegyeztetésében

  • Gyártóeszközök gépképességének vizsgálata

  • Vevőreklamációk kezelése: válasz, azonnali javító intézkedésre javaslat kidolgozása, jóváhagyás után annak végrehajtása, reklamáció nyilvántartásba vétele, dolgozók oktatása, megelőző intézkedésekre javaslat kidolgozása és bevezetése

  • Szállítói reklamációk kezelése: reklamáció elküldése, nyomon követése, intézkedés meghozatala

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

  • Legalább 2 éves minőségellenőri tapasztalat

  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált ügyviteli rendszer, MS Excel, Word)

  • Fiatal, dinamikus lendület

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

  • Munkaidő: nappali műszak (8-16 óráig)

  • Stabil, több éve működő sikeres vállalkozás

  • Munkavégzéshez csúcstechnológiát képviselő új eszközök és szoftverek

  • Igényes munkahelyi környezet

  • Karrier lehetőség az üzem kapacitásának bővülésével

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a  E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő