www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.06.02.
Jelentkezési határidő: 2012.09.28.
Hirdetés azonosító: 399310

Elvárások:

  • Érettségi / technikusi végzettség,
  • Hasonló munkakörben, sorozatgyártásban szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Minőség-orientált gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség,
  • Jó problémamegoldó és analizáló képesség,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • középfokú minőségbiztosítási területen szerzett képesítés

Feladatok:

  • termelés támogatása minőségügyi szempontból,
  • gyártási folyamatok és feljegyzések gyakori ellenőrzése,
  • vevői reklamációk kezelésének elősegítése,
  • minőségüggyel kapcsolatos dokumentációk töltése, kezelése,
  • közreműködés nem-megfelelő alap-, félkész- vagy késztermékek/anyagok kezelésében.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)