www.cvonline.hu

Microsoft Környezet Üzemeltetési Munkatárs

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Vezető rendszerintegrátor cég

keres munkatársat

Microsoft környezet üzemeltetési

 feladatainak ellátására.

Felvételi követelmények:

  • legalább 3 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • legalább 1 éves üzemeltetői gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, Terminal Services, File Services, Exchange, SQL) adminisztrátori szintű ismerete
  • Mentési rendszerek alapvető ismerete (pl.Symantec Backup Exec)
  • virtualizációs technológiák üzemeltetői szintű ismerete, legalább 1 (VmWare, Hyper-V, Citrix)
  • alapvető hálózati ismeretek
  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny, de nem feltétel:

  • gyártói szerveres minősítések, vizsgák (VMware, Citrix, egyéb hardveres)
  • vékonykliens technológiák ismerete
  • MCSE vagy MCITP minősítés
  • egyéb mentési alkalmazások ismerete (Netbackup, Yosemite, Veeam)
  • menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Avira, stb.)

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő