www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető

  • A hirdetés 1714 napja lejárt
Partnercégünk részére keresünk munkatársat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális elektronikai vállalat folyamatosan fejlődő gyáregysége

Munkavégzés helye:
Tab

Feladatok:
  • Az alá tartozó mérnökségi csoport vezetése
  • Költségvetés tervezése, betartása
  • A csoportban folyó mérnöki munka teljes körű szakmai irányítása
  • Tudásmenedzsment
  • Audit felkészülések, új termék bevezetések irányítása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 4-5 év gyártásban megszerzett mérnöki munkatapasztalat
  • 1-2 év vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Előny: autóipari tapasztalat, elektronikai gyártástechnológiák ismerete, 6Sigma képesítés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Külföldi karrier a vállalaton belül
Helyek Tab
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő