www.cvonline.hu

Mérnök - Üzletkötő

Az ipari karbantartási anyagok forgalmazása területén vezető pozícióban álló törökbálinti cég folyamatosan bővülő feladataink ellátására

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • értékesítés (ajánlatok készítése, számlázás)
  • beszerzés (árajánlatok kérése, megrendelések készítése)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • új üzleti igények feltérképezése, kapcsolatok kiépítése
  • műszaki tanácsadás
  • termékmarketing feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • felsőfokú német nyelvtudás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • önálló, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • kiváló együttműködő és problémamegoldó képesség
  • kitartás, kötelességtudat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • színvonalas, kulturált munkakörülmények
  • lendületes, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint

Kezdés: azonnal

Amennyiben Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, elhivatottságot érez az értékesítési munka iránt, kérjük, küldje el az önéletrajzát a lenti e-mail címre!

Munkavégzés helye Törökbálint
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Törökbálint