Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Mérlegképes Könyvelő

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.07.23.
Jelentkezési határidő: 2012.11.29.
Hirdetés azonosító: 437330
lejárt

Multinacionális megbízónk kereskedelmi tevékenységet folytat Magyarországon több mint 15 éve. Ágazatában a piacvezetők között szerepel, stabil vállalat. Budapesti csapatukba keresnek új, a szakmája iránt elhivatott, nemzetközi környezetben is jól teljesítő munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Kereskedelmi cég teljes körű könyvelése,
  • Adóbevallások készítése (ÁFA, TAO),
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban,
  • Beszámoló összeállítása,
  • Pénzügyi feladatok ellátása, kinnlevőség kezelés,
  • Kapcsolattartás az adóhivatalokkal és a könyvvizsgálóval,
  • Riportok összeállítása a regionális vezetőség részére, napi kapcsolattartás a regionális központtal.
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció;
  • Pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Legalább 3 év teljes körű könyvelés és adóbevallások készítése terén szerzett tapasztalat;
  • Naprakész, megbízható számviteli ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, multinacionális környezet, hosszú távú lehetőség;
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok,
  • Azonnali kezdési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát karrier4@prohuman.hu e-mail címre.
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése