www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.26.
Hirdetés azonosító: 437330

Multinacionális megbízónk kereskedelmi tevékenységet folytat Magyarországon több mint 15 éve. Ágazatában a piacvezetők között szerepel, stabil vállalat. Budapesti csapatukba keresnek új, a szakmája iránt elhivatott, nemzetközi környezetben is jól teljesítő munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Kereskedelmi cég teljes körű könyvelése,
  • Adóbevallások készítése (ÁFA, TAO),
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban,
  • Beszámoló összeállítása,
  • Pénzügyi feladatok ellátása, kinnlevőség kezelés,
  • Kapcsolattartás az adóhivatalokkal és a könyvvizsgálóval,
  • Riportok összeállítása a regionális vezetőség részére, napi kapcsolattartás a regionális központtal.
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció;
  • Pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Legalább 3 év teljes körű könyvelés és adóbevallások készítése terén szerzett tapasztalat;
  • Naprakész, megbízható számviteli ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, multinacionális környezet, hosszú távú lehetőség;
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok,
  • Azonnali kezdési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát karrier4@prohuman.hu e-mail címre.