www.cvonline.hu

Méréstechnikus

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.07.27.
Jelentkezési határidő: 2012.08.17.
Hirdetés azonosító: 417390

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Koordináta mérőgépen és/vagy CNC programozásban szerzett gyakorlat
  • Rajzolvasási készség

Előny:

  • Szabvány ismeret
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Dimenzionális mérési eljárások kidolgozása
  • Mérések elvégzése, eredmények dokumentálása, archiválás
  • A kialakított mérőlabor minőségirányítási rendszerének működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Mérőlabor berendezések kezelése, karbantartása

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)