Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MÉRÉSTECHNIKUS

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-MÉRÉSTECHNIKUS
Hozzáadva 2012.03.29.
Hirdetés azonosító: 385543
lejárt

Gyorsan növekedő nemzetközi szinten minőségügyi szolgáltatásokat nyújtó  partnercégünk számára keresünk

kollegát.

Feladatok:
3D mérések végzése kész munkadarabokon
Méretpontosság és mérettartások ellenőrzése
Szállítói mintabemutatás végzése VDA 6.2 és QS 9000 szerint
Geometriai termékspecifikációk felügyelete
Kapcsolattartás a gyártókkal és a beszállítókkal

Feltételek:
gépésztechnikus vagy méréstechnikus végzettség
minimum 1-2 év hasonló tapasztalat
minőségbiztosítási ismeretek

német középfokú nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:
Kecskemét (1 fő) és külföld (1 fő)

Ha rendelkezik megfelelő tapasztalattal, beszél németül és keresi a szakmai kihívásokat, akkor küldje el önéletrajzát az
alábbi címre.

Kategória
Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
2 év
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Kecskemét, Külföld

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése