www.cvonline.hu
Megváltozott munkaképességű sofőr
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1099412

Épülettakarítással foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Takarítószerek szállítása a fővároson belül;
  • Raktáros feladatok.

Elvárások:

  • Érvényes szakvélemény a megváltozott munkaképességről;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat;
  • Helyismeret (Budapest).

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Bérezés megegyezés szerint.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.