www.cvonline.hu

Megváltozott Munkaképességű Irodai Adminisztrátor

  • Frissítve 28 napja

Megváltozott munkaképességű részmunkaidős irodai adminisztrátort keresünk budapesti irodánkba

Irodai adminisztrátor

Feladatok:

  • projektvezetők adminisztratív támogatása

  • szenelés, nyomtatás, fénymásolás

  • munkavállalók dokumentumainak kezelése

  • írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, táblázatok frissítése

  • telefonálás, kommunikációs feladatok

  • postázás

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség

  • középfokú végzettség

  • irodai környezetben szerzett tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • jó kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó készség

  • határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely

  • jó munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest XI. Építész utca 8.

A jelentkezésbe kérjük beírni a megváltozott munkaképesség ÖEK százalékát és a következő felülvizsgálat idejét.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével: E-mail cím megjelenítése e-mail címre.