www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, hullámkarton csomagolással foglalkozó partnerünk keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gépsorok felmerülő problémájának feltárása, hibaelemzése;
  • Mechanikus problémák kiküszöbölése;
  • Telepítési feladatok elvégzése;
  • Folyamatos hibakeresések, javítások elvégzése;
  • A termelés folyamatos támogatása;
  • Részvétel az ipari gépek - főként pneumatikus és hidraulikus gépek, - tervszerű, megelőző karbantartásában.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Rugalmasság, dinamikusság, motiváltság.

Előnyt jelent:

  • Német vagy angol nyelv kommunikáció képes ismerete;
  • Hegesztési ismeretek

Munkavégzés helye: Szeged környéke.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő