www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 920 napja lejárt

Analitikai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, számos piaci szegmensben vezető szerepet betöltő

nemzetközi cég magyarországi disztribútora keres

Marketing munkatársat

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek megismerése és az értékesítés támogatása a piacon
  • Nemzetközi kapcsolattartás a beszállító marketing munkatársaival
  • A központi marketing és promóciós tevékenységek hazai piacra történő bevezetésének megvalósítása
  • Promóciós anyagok kezelése és fejlesztése
  • Marketing események, promóciók szervezése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kreativitás és nyitott gondolkodás
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek

Amit kínálunk:

  • Budapesti központú munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol