www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

 Marketing asszisztensi pozícióba keresünk munkatársat kazincbarcikai vállalathoz.

Elvárás:

  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság és rendszeretet
  • Kreativitás és önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Minimum középfokú német nyelvtudás
  • Terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség, helyesírás és fogalmazás
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Minimum középfokú végzettség

Feladatok:

  • Az éves marketing terv megvalósításában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal és ügyvezetéssel, illetve a grafikusokkal, nyomdával
  • Prezentációk készítése
  • Kiállítások és rendezvények lebonyolítása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, partneri kapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • Online kommunikáció: e-mail, Facebook, Twitter, Linkedin
  • E-mail marketing

Munkaidő típusa:

  • Teljes, 8 órás munkaidő

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatTextilipari tapasztalatok,

Amit kínálunk:

  • Főállású munkavégzés
  • Kellemes légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Borsod megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő