x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Marketing koordinátor

Pappas Auto Magyarország Kft-Marketing koordinátor
Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 403739
lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, Smart, Lancia, Jeep, KIA és Fiat márkák országos forgalmazását.

Vállalatunk hat regionális képviseletével mintegy 380 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

A modern kommunikáció színvonalas biztosításához mielőbbi belépéssel keresünk gyakorlott, motivált munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • kiemelt feladatkör a cég online marketing tevékenységének ellátása, optimalizálása, fejlesztése.
  • klasszikus kommunikáció, nyomtatott anyagok, rendezvények, direkt marketing és különböző projektmunkák operatív támogatása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • min. 2-3 év releváns gyakorlati marketing tapasztalat
  • Ezen belül aktív, naprakész tudás online marketing eszközök területén (keresőoptimalizálás, eDM-ek, social media marketing, honlap-szerkesztés stb.)
  • autós tapasztalat vagy érdeklődés
  • tárgyalóképes, kiváló német  nyelvtudás
  • kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • rugalmas, proaktív, nyitott és kezdeményező személyiség
  • csapatszellemű, együttműködő magatartás

Elkötelezett munkádért az alábbiakat kínáljuk:

  • Változatos, szakmai kíhívásokat nyújtó feladatkör
  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Teljesítményfüggő prémium

Munkavégzés helye: XI. Hunyadi J. úti telephely

Jelentkezés fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel 2012. máj. 15-ig:

Tánczos Réka HR-manager

T: 451-2233

Munkavégzés helye:
XI. Hunyadi J. úti telephely
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat
2 év
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése