www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

Ha érdekel a reklám szakma, és jó kommunikációs készségekkel rendelkezel, akkor

Ragadd meg ezt a Lehetőséget!

A Mediafield Médiaügynökség fiatalos csapatába munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Marketing asszisztens

Feladatok:
  • Részvétel a reklámkampányok kidolgozásában és lebonyolításában
  • Napi szintű kapcsolattartás a hazai médiatulajdonos partnerekkel
  • Junior Médiatervező munkájának támogatása
  • Napi szintű adminisztratív feladatok ellátása
  • Szerződések, számlák kezelése
Elvárásaink:
  • Marketing / reklám iránti érdeklődés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kitartás, precizitás és megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • MS Excel és Outlook programok magas szintű ismerete
  • Szakmai tapasztalat nem elvárás
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • 8 órás munkaidő
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és családias munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges laptop
  • Fix havi, versenyképes fizetés

Munkavégzés kezdete:
  • 2012. augusztus / szeptember

Munkavégzés helye:
  • 4024 Debrecen, Szent Anna utca 35.

Jelentkezési határidő:
  • 2012. augusztus 10.

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszésed, kérjük, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényed megjelölésével!

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen