Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Manager - Trader

Profit Point -Manager - Trader
Hozzáadva 2012.06.15.
Hirdetés azonosító: 406923
lejárt

 A meghirdetett állások száma: 10 fő

A TeleTrade DJ a világ egyik legnagyobb brókercége, amely több mint 20 országban van jelen több mint 150 képviseleti irodával. 1994-ben alapították és ma már egy elismert vezető a pénzügyi tanácsadás területén. Az egyetlen cég amelyik lehetőséget ad a cég tőkéjével való üzletelésre, keres 10 főt manager-trader pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi pénzügyi piacok elemzése, előrejelzése
  • Az értékesítéshez kötődő programok alkalmazása
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • Ügyfelek segítése a cég irodájában

Követelmények:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség

  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Erős motiváció a célok eléréséhez
  • Optimizmus
  • Gyakorlat nem szükséges, a cég oktatást nyújt

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés 1000USD + jutalék és bónuszok teljesítménytől függően
  • Nyugodt, stabil számítógépes irodai munka
  • Lehetőség az önmegvalósításra és kiváló karrier lehetőségek
  • Lehetőség új szakképesítésre a pénzügyben
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Utazás és külföldi munka lehetősége
  • Nem házalós vagy mlm munka.

www.forexpro.hu

Az önéletrajzokat a lent megadott e-mail címre várjuk junius 15-ig.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Kereskedelem / Értékesítés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa
Részmunkaidő, Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése