www.cvonline.hu

Manager - Trader

 A meghirdetett állások száma: 10 fő

A TeleTrade DJ a világ egyik legnagyobb brókercége, amely több mint 20 országban van jelen több mint 150 képviseleti irodával. 1994-ben alapították és ma már egy elismert vezető a pénzügyi tanácsadás területén. Az egyetlen cég amelyik lehetőséget ad a cég tőkéjével való üzletelésre, keres 10 főt manager-trader pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi pénzügyi piacok elemzése, előrejelzése
  • Az értékesítéshez kötődő programok alkalmazása
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • Ügyfelek segítése a cég irodájában

Követelmények:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség

  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Erős motiváció a célok eléréséhez
  • Optimizmus
  • Gyakorlat nem szükséges, a cég oktatást nyújt

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés 1000USD + jutalék és bónuszok teljesítménytől függően
  • Nyugodt, stabil számítógépes irodai munka
  • Lehetőség az önmegvalósításra és kiváló karrier lehetőségek
  • Lehetőség új szakképesítésre a pénzügyben
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Utazás és külföldi munka lehetősége
  • Nem házalós vagy mlm munka.

www.forexpro.hu

Az önéletrajzokat a lent megadott e-mail címre várjuk junius 15-ig.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Kereskedelem / Értékesítés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest