www.cvonline.hu

Logisztikai vevői kapcsolattartó

  • A hirdetés 821 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői igények, megrendelések nyomon követése, karbantartása
  • Kiszállítások figyelemmel kísérése, koordinálása
  • Szerelési terv készítése a szükséges készletek figyelembe vételével
  • Vevői igények alapján történő egyéb tervezési feladatok ellátása
  • Módosítások rendszeres kommunikálása, nyomon követése

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Microsoft Office ismerete – kiemelten Excel, Word, Outlook
  • Analitikus gondolkodás
  • Terhelhetőség, csapat munka

Előny:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, autóipar területén
  • SAP vagy valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!