www.cvonline.hu

Logisztikai tervező

  • A hirdetés 1424 napja lejárt
Multinacionális, autóelektronikai részegységeket és mikroelektronikai áramköri modulokat gyártó céghez budapesti munkavégzéssel, azonnali kezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és vevőkkel a megbízó logisztikai folyamatainak tervezéséhez,
  • Rövid és hosszú távú lehívások egyeztetése a teljes beszállítói láncon,
  • Leltárkészletek figyelése, ellenőrzése,
  • Minőségügyi kérdésekben egyeztetés a termeléssel és minőségbiztosítással,
  • Felfutási fázisok megváltozott igényeinek menedzselése, darabszám változások gyors határidővel történő követésének biztosítása,
  • Göngyölegek, csomagolóanyagok kezelése,
  • Számlázások felügyelete,
  • Logisztikai reklamációk kezelése, definiált akciók követése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • 3-4 év releváns tapasztalat autóipari vagy elektronikai cégnél,
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • Pro-aktivitás, magabiztos fellépés.
Előny:
  • tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás,
  • SAP ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Helyszín: Budapest,
  • Multinacionális környezet,
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, angol és magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban jelölt referenciaszámmal LOGT 01 az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés