Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

LOGISZTIKAI MENEDZSER

IMPC Personnel Hungária Kft.-LOGISZTIKAI MENEDZSER
Hozzáadva 2012.09.17.
Hirdetés azonosító: 418319
lejárt

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú munkatárs, akit a térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő  vállalathoz keresünk Budapes XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • logisztikai folyamatok teljeskörű szervezése
  • kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
  • logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, adatbázis-karbantartás
  • raktári anyagmozgások koordinálása és dokumentálása
  • fuvarszervezések bonyolítása

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • erős, kommunikáció-képes német és legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • döntéshozói és felelősség-vállalási készség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • előny az SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes, átlagot meghaladó jövedelem
  • változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • mobiltelefon, laptop
  • széleskörű cafeteria

Jelentkezésüket magyar- és idegen-nyelvű önéletrajzzal,  az alábbi címen várjuk: attila.kovago@impc.hu

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago@impc.hu
Mobil: +36-70-615-3517
Telefon: +36-28-612-472
Fax:
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Budapest XVII. kerület
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Kereskedelem / Értékesítés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Magyarország

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése