www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MENEDZSER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 418319

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú munkatárs, akit a térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő  vállalathoz keresünk Budapes XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • logisztikai folyamatok teljeskörű szervezése
  • kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
  • logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, adatbázis-karbantartás
  • raktári anyagmozgások koordinálása és dokumentálása
  • fuvarszervezések bonyolítása

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • erős, kommunikáció-képes német és legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • döntéshozói és felelősség-vállalási készség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • előny az SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes, átlagot meghaladó jövedelem
  • változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • mobiltelefon, laptop
  • széleskörű cafeteria

Jelentkezésüket magyar- és idegen-nyelvű önéletrajzzal,  az alábbi címen várjuk: E-mail cím megjelenítése

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Telefon: +36-28-612-472
Fax:
Web: Link megjelenítése