www.cvonline.hu

Linux rendszeradminisztrátor

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • UNIX rendszerek felépítése és üzemeltetése
  • Nemzetközi ügyfelek részére magas szintű támogatás nyújtása
  • Folyamatok és metodológiák kidolgozása, fejlesztése, automatizálás, optimalizálás és sztenderdizáció
  • Részvétel új technológiák bevezetésében
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség vagy legalább három éves releváns tapasztalat
  • Középfokú NÉMET és ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)
  • UNIX/Linux rendszerek ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Szkriptelési ismeret
Előny
  • ITIL ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (lehetőleg word formátumban) a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest