www.cvonline.hu
Linux rendszeradminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.03.23.
Jelentkezési határidő: 2012.04.04.
Hirdetés azonosító: 285055
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk számára keresünk Linux rendszeradminisztrátort.

Feladat:

UNIX rendszerek felépítése és üzemeltetése;

Második szintű támogatás nyújtása nemzetközi ügyfelek részére;

Folyamatok és metodológiák kidolgozása, fejlesztése, automatizálás, optimalizálás és sztenderdizáció;

Részvétel új technológiák bevezetésében.

Elvárás:

Felsőfokú végzettség vagy legalább két éves releváns tapasztalat;

Középfokú német ÉS angol nyelvtudás;

UNIX/Linux rendszerek ismerete (customization, tuning, kapacitásmenedzsment);

Hálózati ismeretek;

Alapvető szkriptelési ismeret.

Előny.

ITIL ismeret.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;

Modern munkakörnyezet;

Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén;

Karrier lehetőség;

Multinacionális környezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mailcímre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a 30/547-84-14-es telefonszámon.

Kategória
IT / Informatika
Régió