Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Linux rendszeradminisztrátor

Bluebird International ZRt.
Hozzáadva: 2014.08.01.
Jelentkezési határidő: 2012.04.04.
Hirdetés azonosító: 285055
lejárt

Partnerünk számára keresünk Linux rendszeradminisztrátort.

Feladat:

UNIX rendszerek felépítése és üzemeltetése;

Második szintű támogatás nyújtása nemzetközi ügyfelek részére;

Folyamatok és metodológiák kidolgozása, fejlesztése, automatizálás, optimalizálás és sztenderdizáció;

Részvétel új technológiák bevezetésében.

Elvárás:

Felsőfokú végzettség vagy legalább két éves releváns tapasztalat;

Középfokú német ÉS angol nyelvtudás;

UNIX/Linux rendszerek ismerete (customization, tuning, kapacitásmenedzsment);

Hálózati ismeretek;

Alapvető szkriptelési ismeret.

Előny.

ITIL ismeret.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;

Modern munkakörnyezet;

Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén;

Karrier lehetőség;

Multinacionális környezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az cv@bluebird.hu e-mailcímre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a 30/547-84-14-es telefonszámon.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése