www.cvonline.hu

LAKATOS

Feladatok:

  • Különböző lakatos munkák elvégzése
  • Tervrajz alapján való munkavégzés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MAG hegesztési tapasztalat (érvényes minősítés előny, de nem feltétel)
  • Társalgási szintű német nyelvismeret (munkavégzés nyelve német)

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el magyar és német nyelvű, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Németország
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka, Mérnök / Műszaki, Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld