www.cvonline.hu

Lakatos (Lenti)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.04.26.
Jelentkezési határidő: 2012.12.14.
Hirdetés azonosító: 392152
lejárt

teaser top

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft, megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Acélszerkezetek, egyéb fémiparban használt egyedi alkatrészek összeállítása, hegesztése, megmunkálása

  • A műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése

  • Pontos fém-, hegesztőmunka

  • Előkészítés, tervolvasás, csiszolás, fúrás, fűrészelés

    Elvárások:

  • Szakiskola, mesterképző, lakatos végzettség

  • Hegesztési (MAG), és CNC ismeret

    • Gépismeretek (fúrógép, szalagfűrész, lyukasztó gép, flex, stb)

  • Legalább 3 hónap gyakorlat, tapasztalat lemezmegmunkálásban

  • Acélipari-, gépgyártási-, szerelési tapasztalatok előnyt jelentenek

  • Műszaki dokumentáció alapján történő munkavégzés, rajzolási ismeretek

  • Német vagy angol alapfokú nyelvismeret előnyt jelent

  • Rugalmasság, pontosság, önállóság

    Egyéb:

    • Versenyképes jövedelem
    • Szállást biztosítunk

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

    Cím: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 2-4

    Tel: 20/555-3776

    Email: HuJobZalaegerszeg@trenkwalder.com

    Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

  • teaser bottom
    Kategória
    Termelés / Gyártás
    Régió
    Baranya, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Somogy, Vas, Veszprém, Zala