www.cvonline.hu

Kozmetikus

Budapesti ötcsillagos szálloda

keres munkatársat

Kozmetikus

munkakörbe a szálloda Spa részlegére.

Feladatok:

  • A szálloda igényes vendégkörének kozmetikai szolgáltatások nyújtása.
  • A szállodával szerződéses kapcsolatban levő forgalmazó kozmetikai termékeinek használata, azok ismerete és az azokhoz kapcsolódó kezelések elsajátítása és alkalmazása.
  • Arckezelések, pedikűr és manikűr szolgáltatásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat (kozmetika, arckezelés, pedikűr, manikűr)
  • Szálloda hasonló területén szerzett illetve külföldön szerzett gyakorlat előny
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rugalmas munkavégzés a munkaidőre vonatkozóan
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, energikus, proaktív személyiség
  • Vendégorientáltság, ápoltság és igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati környezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest