www.cvonline.hu

Középvezető

Magyarország vezető Pénzintézete
2 főt keres
Középvezetői pozícióba
budapesti és gödöllői
Igazgatóságára

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó kollégák szakmai vezetése, motiválása
  • Kollégák folyamatos szakmai fejlesztése,
  • Oktatások, képzések megtartása
  • Képzéseken való részvétel
  • Tárgyalások lebonyolítása (külső és belső)
  • Munkafolyamatok ellenőrzése
  • Minőségi létszámfejlesztés, HR vezetővel szoros együttműködés
  • Új Kolleginák, Kollégák betanítása, mentorálása
  • Negyedéves, féléves, éves értékelések megtartása
  • Az üzleti tervek teljesítése
  • Az értékesítési volumen növelése
  • Az Intézet felé folyamatos jelentések, összefoglalók, üzleti tervek készítése, prezentálása

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat, gyakorlat (min. 1-2 év)
  • HR és értékesítési gyakorlat
  • Képes stratégiai célok kitűzésére és gyakorlati megvalósítására
  • Aktívan részt vesz modul és vezetői képzéseken, üzleti megbeszéléseken
  • Felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismeretek
  • Üzleties megjelenés
  • (- Angol nyelvtudás előnyt jelenthet)

Személyiségbeli elvárások/kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, eredmény - és minőség orientált szemlélet
  • Szakmai igényesség
  • Elkötelezettség a Cég iránt
  • Pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Magas színvonalú oktatások, tréningek (Coach támogatás-fejlesztés)
  • Karrier lehetőség
  • Professzionális irodai háttér
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Kiváló csapatmunka

Munkavégzés helye: Budapest, Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Jelentkezésében kérem jelölje meg milyen pozíciót pályázott meg!

Munkavégzés helye Budapest, Gödöllő
Kategória Kereskedelem / Értékesítés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Humán erőforrás, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest